آنچه در سال ۱۴۰۱ گذشت

سال ۱۴۰۱ که گذشت

سال نو همتون مبارک باشه امیدواریم که سال خوبی رو مثل ما شروع کرده باشید. ما قرار هستش با شما تمام تجاربی خوب و بدی که در سال ۱۴۰۱ داشتیم رو باهاتون به اشتراک بگذاریم. باید گفت که در این سالی که گذشت ما خرسند شدیم که در سالی که گذشت ۲۵۷۶ عضو جدید به خانواده فراز آنلاین پیوستند و خانواده‌ی فرازآنلاین را به یک خانواده ۴۳۲۳۱ نفره تبدیل کنند. حال ما امیدواریم که بتوانیم حتی عضوهای جدیدتری در سال ۱۴۰۲ عضو خانواده‌ی خود بکنیم.

همه باید خرید کنن

با این وجود که خبر داریم که قدرت خرید بسیاری از خانواده‌ها کم شده است. اما ما همیشه سعی بر آن داشته‌ایم که بتوانیم لبخند رضایت را بر لب اعضای خانواده‌ی فراز آنلاین بیاوریم. این اقدام تنها به این واسطه که ما سعی کردیم که کمترین قیمت ممکن و بهترین سرویس دهی را در بازار به خود تخصیص بدهیم. همچنین تیم پشتیبانی به واسطه نظرات مثبت و قوت بخش مشتریان این انرژی و انگیزه را پیدا کردند تا بتوانند بهترین و راحت‌ترین تجربه ممکن را برای همگان ایجاد کنند. به همین دلیل توانستیم سایت را با وجود تمام اختلال‌ها و پستی و بلند‌های اینترنت ۹۹.۸ درصد مواقع سرپا نگه داریم. این کارها تنها برای مشتریان عزیز ما بود که بتوانند در هر زمان و هر مکانی خرید خود را به موقع به سرانجام برسانند.

دیگر افتخارات سال گذشته برای ما

از دیگر افتخاراتی می‌توانیم در کارنامه‌ی سال ۱۴۰۱ خود بگنجانیم این بوده که حدود ۶ میلیون بار در موتورهای جستجوگر نظیر: گوگل، بینگ و… به معرض نمایش گذاشته شده است. این پدیده به این معناست که ما موفق شده‌ایم در ۶ میلیون دفعه در قسمت سرچ شما عزیزان قرار گرفته‌ایم و همچنین امیدواریم که این عدد را به بیش از ۶ میلیون دفعه به کمک شما دوست‌داران فراز آنلاین برسانیم. همچنین باید گفت که در این سال جدید ما متفخریم که اعلام کنیم توانستیم ۴۲۵ محصول جدید برای اعضای خانواده‌ی فراز آنلاین فراهم کنیم. این ماجرا تنها به تعریف محصولات جدید ختم نمی‌شود بلکه باعث این شد که ما انگیزه‌ای بگیریم و بخش‌های مختلفی از سایت را هم راه‌اندازی کنیم. همه‌ی این موارد دست به دست هم دادند تا ما بتوانید تنها در یک سال ۱۷۱۰ صفحه‌ی جدید به روی تمام کاربران خود باز کنیم. البته باید گفت تمام این‌ها فقط و فقط به واسطه شما مشتریان عزیزی که ما را در این مسیر همراهی کردید میسر شده است.